HIZLI ERİŞİM
03.05.2019

Trafik Kazası Mağdurlarına Anlamlı Ziyaret

Trafik Haftası programı kapsamında düzenlenen ziyarete Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hasan Kömürcü, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muhtar Akyol, İl Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdürü Enver İlhan, Büyükşehir Belediyesi İletişim Direktörü Şahin Kılıç, belediye ve emniyetten personeller katıldılar.

Yaralı vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hasan Kömürcü, Büyükşehir Belediyesi olarak Trafik Haftası programımıza trafik kazası geçiren vatandaşlarımızı ziyaret ederek devam ediyoruz. Trafik kazalarının temel nedeni insan hatası. Bu ister yaya olsun, ister sürücü, kurallara uyulmadığı takdirde kazanın yaşanması kaçınılmaz. Sürücüler kadar yayaların da uyması gereken kurallar büyük önem arz ediyor. Çünkü aracı ve yayası ile trafik bir bütündür.

Büyükşehir Belediyesi olarak şehir içi ve çevre yollarında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla sağlıklı bir trafik uygulamasının sağlanması için tüm tedbirleri almaktayız” dedi.

Kömürcü “Sinyalizasyonu tamamlanmış kavşak sayılarını arttırarak, sürücülere trafik kuralları konusunda eğitim vererek ve kurduğumuz trafik ekipleri ile denetlemeler yaparak Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekiplerimize gerekli destekleri vermekteyiz. Trafik kazasında yaralanan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Ulaşım Daire Başkanı Hasan Kömürcü ve Trafik Denetleme Şube Müdürü Enver İlhan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak çiçek verdiler.