HIZLI ERİŞİM
09.07.2010

Taraftarlar Derneğinden Güzelbey’e Ziyaret

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Ünsal Göksen’in de bulunduğu ziyarette, Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Mutaf, A.İhsan Harputluoğlu, Mustafa Boztaş, Metin Öğümsöğütlü, Ahmet Kesen, Hüseyin Gökdeniz, Muharrem Türkoğlu ve Güven Sert yer aldılar.

Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, ‘Gaziantep sporuna yaptığı katkılardan dolayı Güzelbey’e teşekkür ederken, ‘Büyükşehir Belediyesporumuzun futbolda ve özellikle de basketbolda almış olduğu başarılı neticeler bizleri gururlandırmaktadır. Bu başarıya sağladığı büyük katkıdan dolayı Belediye Başkanımız Dr. Asım Güzelbey’e sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bu sezon Gaziantepspor’a olduğu kadar Büyükşehir Belediyespor’a da destek olmak için Taraftarlar Derneği olarak elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Gaziantep’e, özellikle genç sporcular kazandırılması ve Gaziantep’in spor yönünden gelişmesi için Kamil Ocak Arena’nın kentimize kazandırılması konusunda samimi çalışmalar içerisinde bulunduğuna inandığımız Sayın Güzelbey’in her türlü faaliyetinde dernek olarak destekçiyiz’ dedi.

Başkan Güzelbey, ‘Taraftarlar Derneğimize bu nazik ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz de Taraftarlar Derneğimize yeni sezondaki çalışmalarında elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Sonuçta hepimiz Gaziantep’e ve Gaziantep sporuna hizmet ediyoruz, bizim Büyükşehir olarak öncelikli amacımız futbol kadar diğer branşlarda da başarılı sporcular yetişmesini sağlayacak adımlar atmaktır’ dedi.

Konuşmaların ardından Gaziantespor Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Güzelbey’e kendi ismine yaptırılan 27 numaralı Gaziantepspor formasını ve atkısını hediye ettiler. Başkan Güzelbey kendisine hediye edilen formayı giydi.