HIZLI ERİŞİM
08.06.2010

Minik Öğrencilerin Yerel Yönetim Merakı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, Meclis Salonu’nda minik öğrencilere kısa bir sunum yaparak yerel yönetimler ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Minik öğrencilerin yaptıkları ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim “ Duyarlı öğrencilerimiz Belediye çalışmalarımız ve Yerel Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olmak için ziyarette bulundular. Öğrencilerimize hem çalışmalarımız hem de yerel yönetim sistemi hakkında bilgiler sunduk. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Gaziantep Eğitim Parkı programı kapsamında Belediyemizi ziyaret eden minik öğrencilerimiz Gaziantep’te görmek istedikleri projeleri ve sorunlarını bizimle paylaştılar. Bizler de bu talepleri not alarak gerekli çalışmalarımızı yapacağız. Türkiye’nin tek Çocuk Dostu Şehri olan Gaziantep’te çocuklarımıza yönelik çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Ziyaret sonrası Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Gaziantep Eğitim Parkı yöneticisi Ümran Petekbaşı, Eğitime yaptığı katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey adına İbrahim Evrim’e teşekkür belgesi sundu.