HIZLI ERİŞİM
09.06.2010

Gaziantep Halkına “Hayat ve Şehir”i Sunmaya Devam Ediyoruz

Şehrimizin eşsiz güzellikleri ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Gaziantep’e kazandırılan birbirinden değerli projelerle, etkinlikleri içeren Hayat ve Şehir Dergisi okuyucularını her sayıda yeni bir keşfe çıkarmaya devam ediyor.

3 Ay da bir yayımlanan ve 3.Sayısında Gizli Cennet Köşelerimizin başında gelen “Rum Kale”yi konu alan ‘Hayat ve Şehir Dergisi’ başta Gaziantep Halkı olmak üzere, yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerin vazgeçilmez rehberi oldu.

Son dönemde tarihi ve kültürel değerleri ile de ön plana çıkan Gaziantep’e yabancı turistlerin yoğun bir ilgisinin oluşması üzerine, Büyükşehir Belediyesi tarafından bu konuklara rehberlik etmesi açısından Hayat ve Şehir Dergisi’nin 3.Sayısının İngilizce versiyonu da basılarak şehrimizin tanıtımına katkı sağlanmıştır. Hayat ve Şehir Dergisi’nin İngilizce baskısına yabancı konukların gösterdikleri ilgi çalışmanın şehrimizde, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında ses getireceği yönünde umut verici bir gelişme olmuştur.

Tamamı, Büyükşehir Belediyesi personellerinden oluşan ekip tarafından hazırlanan dergi, Gaziantep’in yetiştirdiği değerli evlatlarının başarılı öykülerine de yer veriyor. Hayat ve Şehir Dergisi Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından şehir merkezinde kurulan stantlarda ücretsiz olarak dağıtılıyor.