HIZLI ERİŞİM
10.08.2010

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Engelli Projelerine Lokman Ayva’dan Destek

Ak Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva’ya, Büyükşehir Belediyesi Öğrenen Organizasyon çalışmaları hakkında Engelsiz Takımı üyeleri tarafından bilgiler verilerek, yapılan çalışmalara yönelik sunum yapıldı.

Toplantıya Ak Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva, Türkiye Beyaz Ay Derneği Gaziantep Koordinatörü Mehmet Tazeoğlu, Türkiye Beyaz Ay Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Konar, Genel Sekreter Fuat Özçörekçi, Engelsiz Takımı Sponsorları Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, Fen İşleri Daire Başkanı H. Hasan Sülü, koçlar ve takım üyeleri katıldı.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve takım üyeleri tarafından engelli vatandaşlara yönelik çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği toplantıda, ülkemizdeki engelli vatandaşlarımızın sorunları ile engelli vatandaşlarımızın sosyal sorumluluk çerçevesinde topluma kazandırmak için yapılması gerekenler ele alındı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından özürlülere yönelik yapılan çalışmalara dair örneklerin paylaşıldığı toplantıda, Büyükşehir Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımıza yönelik Gaziantep’te önümüzdeki süreçte yapılması planlanan konular görüşüldü.

Toplantı sonunda Ak Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva ve Türkiye Beyaz Ay Derneği yöneticileri, Gaziantep’te engelli vatandaşların topluma kazandırılmasına yönelik çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesine ve Engelsiz Takımı çalışmalarına her türlü desteği vereceklerini ve engelli vatandaşlarımıza yönelik sağlıklı ortamlar sunulması ve projeler üretilmesi için işbirliği içerisinde olacaklarını belirttiler.