HIZLI ERİŞİM
23.06.2010

Çiğdem Gürdal “Duru Nağmeler” ile Mest Etti

Kütür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi Ömer Ersoy Kültür Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Türk Dünyası Müzik Topluluğu sanatçısı Çiğdem Gürdal tarafından “Duru Nağmeler” adlı bir konser verildi.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Çiğdem Gürdal’ın verdiği konsere Gaziantepli sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu. Sanatçı seslendirdiği birbirinden güzel eserler ile salonu dolduran konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi Ömer Ersoy Kültür Merkezi’nde verilen konsere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Settar Çanlıoğlu, İbrahim Evrim, belediye yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sanatçı Çiğdem Gürdal, böylesine güzel bir mekanda sanatseverlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tarihi mekanı kültür merkezi olarak Gaziantep’e kazandırdığı için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr .Asım Güzelbey’e teşekkür etti.

Genel Sekreter Yardımcıları Settar Çanlıoğlu ve İbrahim Evrim konser sonunda, Sanatçı Çiğdem Gürdal’a çiçek takdim ederek verdiği muhteşem konser için teşekkür ettiler.