HIZLI ERİŞİM
19.05.2010

Büyükşehir Belediyesi Personelleri Hafta Sonu Stres Attılar

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muhtar Akyol yaptığı açıklamada, Gaziantep halkının huzur içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için mesai mevhumu tanımadan çalışan personellerinin çalışma temposundan ve ortamından sıyrılarak aileleri ile birlikte hoş zaman geçirmeleri için böyle bir organizasyonu tertiplediklerini söyledi.

Akyol, “Gerçekleştirdiğimiz çeşitli etkinliklerle Gaziantep halkına kaliteli hizmet sunmak için çalışan mesai arkadaşlarımızın kaynaşmaları, iş stresini üzerlerinden atabilmeleri için zaman zaman spor müsabakaları, geziler ve çeşitli sosyal aktiviteler düzenliyoruz. Bugün düzenlediğimiz piknikte arkadaşlarımız aileleri ile eğlenceli bir gün geçirme imkânı buldular. Bir gün de olsa arkadaşlarımızın kendilerine ait zaman dilimini paylaşmaları motivasyonları açısından çok önemlidir” dedi.

Burç Ormanı Piknik alanında düzenlenen pikniğe katılan Büyükşehir Belediyesi personelleri Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibi üyelerinin gösterilerine halaya katılarak eşlik ettiler ve voleybol oynayarak stres attılar.