HIZLI ERİŞİM
18.10.2011

Başkan Güzelbeyden Oğuzeline Ziyaret

Oğuzeli'ne yaptığı ziyarette çalışmalar hakkında Başkan Öztekin'den bilgi alan Güzelbey yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Güzelbey, sosyal tesis, yol, kaldırım, kilit taşı çalışmaları ve yeni belediye hizmet binası projesinde gelinen nokta hakkında bilgiler veren Başkan Öztekin’e teşekkür etti.

Güzelbey, "Başkanımız Bekir Öztekin’i ziyaret etmek ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi almak için Oğuzeli'ne geldik. Başkanımızın ilçesi için taleplerini dinledik. Düzenlediğimiz paylaşım toplantılarında yapılan çalışmaları bir araya gelerek konuşuyoruz ve ilçemizi daha modern bir yapıya kavuşturmak için işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Oğuzeli İlçemizin sıkıntılarını zaten biliyoruz, dönem içinde Oğuzeli'ndeki sorunların çözümü için Belediye Başkanımızla el ele vererek çözüm üreteceğiz" dedi.

‘Oğuzeli İlçesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın ayağına kadar hizmet götürdüklerini’ belirten Başkan Güzelbey, “Kentimizin atık sularının arıtılması, daha yaşanabilir çevre yaratmak için üçüncüsünü tamamlamak üzere olduğumuz arıtma tesisimizin yapımında son aşamaya geldik. Yine vatandaşlarımızın GASKİ ile ilgili iş ve işlemlerini yürütebilmeleri için açtığımız irtibat bürosu ile hizmeti halkımızın ayağına kadar ulaştırdık” dedi.