HIZLI ERİŞİM
22.05.2010

Ak Parti Genel Başkan Yardımcılarından “Güzelbey’e Övgü”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İçişleri Eski Bakanı Abdulkadir Aksu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milli Eğitim Eski Bakanı Hüseyin Çelik, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Gaziantep’e kazandırdığı projeleri yerinde gördüler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’in ev sahipliğinde Kültür Yolu Projesi’ni gezen Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Abdulkadir Aksu ve Hüseyin Çelik, Naip Hamamı, Medusa Cam Müzesi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Bayazhan Kent Müzesi ve gerçekleştirilen restorasyonların ardından günümüze kazandırılan projelere hayran kaldılar.

Gaziantep’teki değişime hayran kaldığını belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski İçişleri Bakan Abdulkadir Aksu, "Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımızı ne kadar tebrik etsek azdır. Yıllar öncesi buraların halini çok iyi bilirim. Şimdi müthiş bir Gaziantep ile karşı karşıyayız. Gaziantep'in tarihi ve kültürü ortaya çıkmış. Bundan dolayı başkanımız Dr. Asım Güzelbey’i kutluyorum" dedi.

Gaziantep’te kültüre kazandırılan projelerden etkilendiğini belirten Milli Eğitim Eski Bakanı Hüseyin Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’i tebrik etti.

Kültür yolu projesi gezisine Eski Bakanların yanı sıra Gaziantep Ak Parti Milletvekilleri Fatma Şahin, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sarı, Halil Mazıcıoğlu ile Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer’de katıldılar.