HIZLI ERİŞİM
10.06.2010

A.B.D. Adana Konsolosluğu Shınbone Alley Uzun Bacak Bandosu’n Sunar

10 – 13 Haziran 2010 tarihleri arasında Botanik Parkı yanında Festival Park’ta gerçekleştirilecek program çerçevesinde düzenlenen “Yöresel Kültürler Buluşması”nda yöresel yemeklerden kıyafetlere, danslardan eğlencelere kadar birçok etkinlik yer alıyor.

ABD Adana Konsolosluğu aracılığı ile etkinliklerde sahne alacak olan, Bond Sokak Tiyatrosu’na (Bond Street Theather) bağlı olan Shinbone Allley Uzun Bacak Bandosu festivale renk katacak.

1982’den beri dünyanın çeşitli yerlerinde festivallere ve özel etkinliklere enerji katan grubun repertuarında Dixieland, Swing, Rock, Caz, Blues, Etnik müzik türlerinden derlemeler ve komedi yeteneklerine dair unsurlar bulundurmaktadır.

Bando, uzun bacak danslarının muhteşem rutinlerini, jonglörlük sanatının görsel örneklerini ve heyecan verici ateş gösterilerini de bir arada sunmaktadır.

Shinbone Allley Uzun Bacak Bandosu bugüne kadar Japonya, Çin, Avrupa’daki ülkeler ve Amerika Birleşik Devletleri’nde seyircileri coşturmuş, pirinç üflemeli çalgılar bandosu ve uzun bacak gösterisi mükkemel bir birliktelik oluşturmuş ve bu tarz Bond Sokak Kumpanyası’nın geçit gösterileri tarzına büyük uyum sağlamıştır.

Shinbone Allley Uzun Bacak Bandosu, 10 Haziran 2010 Perşembe günü “Yöresel Kültürler Buluşması”nda Saat 19.00 da Festival Park’ta sahne alacaklar.