HIZLI ERİŞİM
30.06.2010

3.Başkanlık Kupasının Sahibi Sağlıkçılar Oldu...

Büyükşehir Belediyesi Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlıkları arasında oynanan maçı 3-1’lik sonuçla Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı kazandı.

Hasan Doğan Spor Tesislerindeki final maçını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Genel Sekreter İ.Fuat Özçörekçi, Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, daire başkanları ve çok sayıda kurum çalışanları izledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey final maçı sonrası yaptığı konuşmada “Belediye olarak yaptığımız bu tür organizasyonların amacı kurum içerisindeki birlik, beraberlik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlenmesidir. Bunun da yaptığımız hizmetlere olumlu yansımasıdır. Yapılan futbol turnuvasında birincilik kadar ikincilik, üçüncülük de bir onurdur.” dedi.

Güzelbey “Örnek bir futbol turnuvası yapıldı. Belediye personelimizin futboldaki yeteneklerini de bu turnuva ile görmüş olduk. Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiğimiz bu turnuvada ter döken personellerimize ve emeği geçen yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum “ diye konuştu.

Bu yıl 3.sü gerçekleşen “Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası”nda tüm rakiplerini geride bırakan Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı, kupasını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’in elinden aldılar.