HIZLI ERİŞİM
24.06.2010

3. Başkanlık Kupasının İlk Finalisti Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Oldu…

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kurum içerisinde görev yapmakta olan personelleri arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Başkanlık Kupası’nın 3.sü zorlu mücadelelere sahne oluyor.

Sağlık Sosyal Hizmetler ve Zabıta Daire Başkanlıkları arasında gerçekleşen müsabakanın gülen ve finale yükselen tarafı 1-1’lik skorla sonuçlanan maçın ardından penaltı atışları sonunda 3-0 Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı oldu.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muhtar Akyol, 'Bu turnuvanın amacı tamamen dostluk, bize göre kaybeden yok. Maçların sonunda bütün arkadaşlarımız, dostluk ve dayanışma kazanıyor' dedi.

Akyol 'Büyükşehir Belediyesi ailesi hizmet üretme noktasında göstermiş olduğu takımdaşlığı bir kez daha göstermiştir. Değerli Daire Başkanlarımızı ve mücadele eden mesai arkadaşlarımızı kutluyorum' diye konuştu.

Maçı, Büyükşehir Belediyesi Sağlık Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muhtar Akyol, Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanı Hasan Kömürcü, müdürler ve belediye personelleri izlediler.

Finalde, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Takımı ile kupa için mücadele edecek takım, bu akşam Fen İşleri ve Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlıkları arasındaki oynanacak maçtan sonra belli olacak.