HIZLI ERİŞİM
25.12.2014

25 Aralık Kurtuluş Bayramı Resepsiyonu

Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla “25 Aralık Kurtuluş Bayramı Resepsiyonu” düzenlendi. Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen resepsiyon Gaziantep Valisi Erdal Ata ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in misafirleri kabulü ile başladı, Resepsiyon kokteylinin ardından Mehmet Akif Ersoy salonundaki programa geçildi. Resepsiyon Programı Gaziantep Valisi Erdal Ata, Milletvekilimiz Mehmet Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in günün anlam ve önemine dair yaptıkları konuşmalar ile başladı.

 

Konuşmaların bitiminde, 25 Aralık Kurtuluş Bayramı dolayısıyla düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmalarında ilk üç dereceye giren yarışmacıların ödülleri verildi.

 

Programın sonunda  Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olan ünlü sanatçı Muazzez Ersoy sahne aldı. Gaziantepli müzik severlerin büyük ilgi gösterdiği konserin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ersoy’a çiçek takdim etti. Etkinliğe; Gaziantep Milletvekilleri, Gaziantep Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Kaymakamlar, İl Müdürleri, çeşitli STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.