HIZLI ERİŞİM
01.09.2020

“FIFA 2020 TURNUVASI” İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

SON BAŞVURU TARİHİ: 14 EYLÜL 2020

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu iş birliğinde düzenlenecek olan “FIFA 2020 Turnuvası” için kayıtlar başladı. Son başvuru tarihi 14 Eylül.

“Spor Dostu Kent” anlayışından hareketle Türkiye’de önemli sportif faaliyetlerin merkezi konumuna gelen Gaziantep için çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi,  Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu iş birliğinde pandemi sürecinde örnek oluşturacak bir etkinliğe imza atarak “FIFA 2020 Turnuvası” organize edecek. Kayıt tarihlerinin 1 ila 14 Eylül arasını kapsayacağı turnuvada derece alarak ilk üç sıraya yerleşecek oyuncular, dizüstü bilgisayarla ödüllendirilecek. Katılımcılar başvuru formunu https://forms.gle/bUK8RAjRpv8sGuu49 linkini doldurarak etkinliğe katılım sağlayacak.

Etkinliğin katılım şartlarında 18 yaşını doldurmak ve dünyada etkisini hala devam ettiren yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gerekli koşullara uygun bir anlayış sergilemek yer alıyor.