HIZLI ERİŞİM
14.07.2021

BÜYÜKŞEHİR YALIN BELEDİYECİLİK EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

   Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kurum içinde başlattığı “Yalın Belediyecilik” projesinin temelini oluşturan Kaizen Felsefesi’nin eğitimlerine başlattı.

Kurum personellerinin daha donanımlı olmasını ve vatandaşlarımıza verilen hizmet standartlarını daha yükseğe çıkarmak için eğitimlere devam ederek sürekli kendini yenileyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yeni bir proje başlattı. Bu kapsamda çalışanların huzurunu gözeterek vatandaş memnuniyetini merkeze alan ve iş gücü, mal, malzeme, gibi kamu kaynaklarının tasarrufunu amaçlayan yalın yönetim sisteminin kurumda uygulanması amacıyla “Yalın Belediyecilik” projesini hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, kavramın temelini oluşturan Kaizen Temel Felsefesi ile ilgili bir dizi eğitimin startını verdi. Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde düzenlenen eğitimler ilk olarak Büyükşehir Belediyesi İletişim Daire Başkanlığı personeli  tarafından alınacak olup  eğitimin ilk ayı geride kalmıştır. Eğitimler
teorik ve saha uygulamalı olarak belirlenen 33 kişilik proje ekibi ile devam etmektedir.
 
Eğitimleri, Yokoten Akademi Genel Müdürü Şafak Aydın, Genel Müdür Yardımcısı Derya Yılmazer, Projesi Yöneticisi M.Deniz Gürsoy, Kıdemli Danışman Gürel Özbakış ve Sencer Deren tarafından veriliyor.