HIZLI ERİŞİM
14.01.2021

BÜYÜKŞEHİR, DÜNYA GÖZ HASTANESİ VE SALTAN TÜRKİYE PETROLLERİ İLE PROTOKOL İMZALADI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Dünya Göz Hastanesi ve Saltan Türkiye Petrolleri ile imzalanan protokol kapsamında büyükşehir bünyesinde çalışan; memur, işçi, sözleşmeli memur ve şirketlerde çalışan tüm personele indirim fırsatı verildi. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan; memur, işçi, sözleşmeli memur ve şirketlerde çalışan tüm personelleri kapsayacak 2 yeni hizmet protokolüne imza atıldı. Büyükşehir Belediyesi ile Dünya Göz Hastanesi ve Saltan Türkiye Petrolleri arasında imzalanan protokollere; büyükşehir adına İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanı Murat Geç, Dünya Göz Hastaneler Grubu Şirketi Hastane Müdür Yardımcısı Gamzegül Gedioğlu, Saltan Türkiye Petrolleri İstasyon Genel Müdürü Halil İbrahim Saltan katıldı.

Dünya Göz Hastanesi’yle imzalanan protokol kapsamında büyükşehir çalışanlarının personel kimlik kartlarını göstermesi şartıyla, muayene ve tetkikler için yüzde 30, lazer, genel ve özellikli ameliyatlarda da yüzde 15 indirim uygulanacak.

Saltan Türkiye Petrolleri ile hayata geçirilen indirim protokolü içinse akaryakıt alımında motorinde yüzde 7, benzinde yüzde 3, LPG’de de yüzde 15 indirim sağlanacak.