HIZLI ERİŞİM
13.08.2010

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Sağlık Kontrolünden Geçti

Sabah erken saatlerde Primer Hospital'a gelen oyuncular ve teknik heyetin, kayıt işlemlerinin ardından kontrolleri yapıldı. Kan veren oyuncular ve teknik heyet, daha sonra ilgili bölümlerde uzman hekimler tarafından muayene edildi. Efor testini de başarıyla tamamlayan oyuncular ve teknik heyette herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadığı öğrenildi.

Özel Primer Hospital Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Tanrıtanır, Gaziantep'e hizmet etmenin hastane olarak en büyük görevleri olduğunu belirtti. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un sponsorluğunu yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Dr. Tanrıtanır, Gaziantep’te spor camiasına desteklerinin her zaman süreceğini ifade etti. Tanrıtanır, Büyükşehir Basketbol takımına da ligde başarılar diledi.

2010-2011 Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi'nde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şube Başkanı Güven Güzelbey de, ‘Bu sene mücadele edecekleri ligde Gaziantep'i en üst düzeyde temsil etmek istediklerini ifade etti. Güzelbey, Özel Primer Hospital yetkililerine de takıma gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti’.