HIZLI ERİŞİM
02.11.2010

Büyükşehir Basketbol Takımı Fark Attı

Kamil Ocak Spor Salonunda Başakşehir Spor takımı ile karşılaşan Gaziantep’in mavi-beyazlı ekibi baştan sona önde götürdüğü maçı 86-47‘lik skorla kazanmasını bildi.

Jamal Boykin, Mete, Buğra ve Erhan’ın yüksek performans sergiledikleri maçın 1.periyodunu 21-14, 2.periyodunu 26-13, 3.periyodunu 26-7 ve 4.periyodunu 13-13’lik skorla alan mavi-beyazlı ekip, Başakşehir Spor karşısında maçı üstün bitirdi.

Takımın başarılı bir oyun sergilediğini belirten Gaziantep Büyükşehir Basketbol Şube Başkanı Güven Güzelbey, 'Zaman geçtikçe takım sisteme daha iyi adapte oluyor. Oyuncularımız takım oyununu sahaya çok iyi yansıttıkları bu maçta üstün performans sergilediler” dedi.

‘Özellikle savunma ve ribauntlarda baştan sona kadar gösterdiğimiz başarı bu maçın sonunda elde edilen başarı çok güzel oldu’ diyen Güzelbey, “Önümüzdeki hafta Konya’da oynayacağımız Selçuk Üniversitesi maçı öncesi iyi bir moral olan bu maçın ardından çalışmalarımızı yine aynı ciddiyetle sürdüreceğiz. Amacımız aynı performansı Selçuk Üniversitesi karşısında da sergilemektir” diye konuştu.

Kamil Ocak Spor Salonundaki maçları takip eden ve salonu dolduran taraftarlara destekleri için bir kez daha teşekkür eden Güven Güzelbey, “Oyuncularımızı yürekten destekleri ile yalnız bırakmayan taraftarlarımızın verdiği moral bizim için çok önemli” dedi.