HIZLI ERİŞİM
19.10.2011

Belçikalı İş Adamlarından Gaziantep'e Ziyaret

Ziyaret kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden heyet’i Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim ağırlayarak Gaziantep ve Büyükşehir Belediyesi ile ilgili bilgiler aktardı.

 

Belçika’daki Gaziantep temsilcisi Yaşar Tümbaş’ın da yer aldığı heyet, program kapsamında Gaziantep Ticaret Odası’nı da ziyaret ettiler.

 

Belçika ile Gaziantep ile olan ilişkileri geliştirmek için burada olduklarını belirten Yaşar Tümbaş, “Belçika Flaman Ticaret Odasi (VOKA) uluslararası ilişkiler sorumlusu Mr. Louis Delcart ve beraberindeki bir gurup iş adamı ile birlikte Gaziantep’te ziyaretlerde bulunduk. Ziyaret kapsamında Büyükşehir Belediyesinin yanı sıra Ticaret Odası ile de bir dizi görüşme yaptık. İşadamları arkadaşlarımız ile Gaziantep’i çok gelişmiş bulduk. Doğru yerde olduğumuzu bir kez daha anladık. Bu tür ziyaretlerimiz devem edecek” dedi.

 

Belçika Flaman Ticaret Odasi (VOKA) uluslararası ilişkiler sorumlusu Mr. Louis Delcart, ise misafirperverliklerinden dolayı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

 

Ticari ilişkileri geliştirme adına Gaziantep’te bulunan heyete Gaziantep Büyükşehir Belediyesi AB Ofisi personelleri tarafından geniş kapsamlı bir şehir turu gerçekleştirildi.