HIZLI ERİŞİM

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU BAŞLIYOR

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU BAŞLIYOR

Gaziantep’te yaşayan öğrencilerimizin konservatuvar tiyatro bölümlerine hazırlık aşamalarında destek olmak amacıyla hızlandırılmış kurslarımız başlıyor. Kadromuzca hazırlanan eğitim programımız; tirat seçimleri, genel tiyatro bilgisi ve diksiyon konularını içermektedir.

Bu eğitimde öğrenciye sınavlar için hazırlayacağı en az 2 tiradın seçiminde yardımcı olunur. Önce seçilen oyunlar öğrenci tarafından iyi bir şekilde okunur. Sonrasında tiratlar sistemli bir şekilde çalıştırılır. Ayrıca öğrencinin sınavlarda karşılaşabileceği sorulara doğru cevap verebilmesi için gereken katkı dramaturgi derslerinde sağlanacaktır. Konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz 07 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında yapılmaktadır. Öğrencilerimiz kendini pratik ve teorik olarak ne kadar hazırlarsa sınavlarda o ölçüde başarılı olacaktır.

Konservatuvar hazırlık kursuna katılmak isteyen öğrencilerin 05 Temmuz 2021 tarihi saat 17.00’a kadar, şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir. 06 Temmuz 2021 tarihinde saat 10.30’da mülakat başlayacaktır. Kurs başlangıcı 07 Temmuz 2021’dir.

Mülakat Tarihi: 6 Temmuz 2021 Saat 10.30

Mülakat Yeri: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu,

Bey Mahallesi, Eyüpoğlu Caddesi No:7  27010 (Cenani Konağı) Şahinbey

Telefon Numarası: 0533 157 0243